Wysyłanie wiadomości do Viber przez oficjalny kanał

Przekazywanie ważnych informacji w wygodny sposób. Skorzystaj z popularnych komunikatorów internetowych w swoim biznesie.

 • Powiadomienia klientów
 • Kampanie marketingu mobilnego
 • Czaty z klientami
 • Przesyłanie wiadomości przez API lub wtyczki

97%

Procentowy wskaźnik dostawy

89%

Wyświetlanie wiadomości

82%

Przejście na stronę klikając w link

66%

Korzystanie z Viber

Komunikatory Viber

Używaj aplikacji Viber do obsługi wiadomości służbowych, aby zbliżyć się do swoich klientów: wysyłaj ważne powiadomienia i pozostań w kontakcie.

Messaggio jest oficjalnym partnerem Viber w zakresie komunikacji biznesowej. Twoja marka może kontaktować się z klientami za pomocą komunikatora Viber: wystarczy znać numer telefonu klienta, aby wysłać do niego wiadomość.
Zarejestruj nazwę nadawcy w serwisie Viber, aby wysyłać masowe promocje lub powiadomienia o transakcjach – to znacznie tańsze niż SMS-y!

Opcje wiadomości Viber

Ponad połowa osób w wieku powyżej 16 lat korzysta z Vibera – jest to drugi najpopularniejszy komunikator w kraju.

Od ponad 5 lat Messaggio jest jednym z największych oficjalnych partnerów Viber w zakresie komunikatorów biznesowych. Wysyłanie wiadomości na podstawie numeru telefonu, tak jak w przypadku SMS. Uzyskaj zaawansowaną analitykę kampanii: statusy wiadomości to nie tylko „dostarczona”, ale także „wyświetlona przez odbiorcę”.

 • Wiadomość w serwisie Viber może zawierać do 1000 znaków w dowolnym języku, co jest korzystniejsze niż korzystanie z długich wiadomości SMS.
 • Możliwość odbierania odpowiedzi od klientów.
 • Wysyłanie wiadomości z tekstem, emoji, plikami, obrazem i przyciskiem CTA.
 • Szybki i niezawodny status wiadomości w Viber: wysłane, dostarczone i wyświetlone.
 • Nazwa nadawcy – nazwa marki może być w języku polskim wraz z logo firmy, okładką i opisem.
 • Powiadomienia push o nowych wiadomościach na ekranie użytkownika.
 • Pobieranie opłat tylko za dostarczone wiadomości.
Skontaktuj się z nami Pobierz prezentację w formacie PDF

Wysyłanie SMS-ów

Połącz się z wielokanałową platformą Messaggio i wykorzystaj wysokiej jakości kanały do wysyłania wiadomości SMS.

Messaggio.com Multichannel messaging platform. Viber, WhatsApp, SMS & RCS business messaging.

Bezpośrednie połączenia SMS i kanały wysokiej jakości

Cenimy sobie reputację niezawodnego partnera, dlatego stale pracujemy nad zwiększeniem liczby bezpośrednich połączeń z operatorami komórkowymi oraz jakości dostarczanych SMS-ów.

Łatwe do zintegrowania wielokanałowe API do wysyłania wiadomości zwiększy możliwości prowadzenia kampanii marketingowych bez ponoszenia znacznych kosztów. Obsługa wysyłania kanałów przez SMS, Viber, WhatsApp i RCS za pomocą jednego uniwersalnego interfejsu API HTTP.

Można użyć SMPP, standardu branżowego do wymiany wiadomości SMS. Platforma wielokanałowa umożliwia niezależne zarządzanie połączeniami i udostępnianie statystyk w czasie rzeczywistym za pośrednictwem interfejsu internetowego.

Platforma wykorzystuje najnowsze dane MNP z różnych krajów do szybkiego kierowania SMS-ów i poprawy jakości ich dostarczania.

Inteligentny routing SMS umożliwia skonfigurowanie optymalnych kanałów dostarczania wiadomości zgodnie z wymaganiami użytkownika.

Interfejs internetowy dla wielu użytkowników i w wielu języków, umożliwiający wysyłanie wiadomości SMS, konfigurowanie połączenia API i przeglądanie statystyk.

Przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala na przesyłanie grup kontaktów, tworzenie szablonów wiadomości i masową wysyłkę SMS-ów.

Możliwości platformy

Za pomocą Messaggio można wysyłać wiadomości serwisowe i transakcyjne, a także prowadzić spersonalizowane kampanie marketingowe za pośrednictwem komunikatora.
Wysyłki można realizować za pośrednictwem panelu użytkownika Messaggio z intuicyjnym interfejsem lub za pomocą funkcjonalnego interfejsu API.

Viber + SMS

W aplikacji Messaggio dostępna jest funkcja łączenia kaskadowego Viber+SMS: wiadomości są wysyłane jako SMS, jeśli klient nie korzysta z komunikatora. Użytkownik płaci tylko za dostarczone wiadomości.

Kreator wysyłania wiadomości

Platforma Messaggio umożliwia zarejestrowanie nazwy nadawcy, utworzenie szablonu, dostosowanie personalizacji wiadomości, czasu i szybkości wysyłki oraz wysłanie wiadomości do bazy klientów.

Obsługa klienta

Obsługa klienta w Messaggio jest dostępna przez 24 godziny na dobę. Klientom towarzyszy menedżer ds. obsługi klienta. Pytanie można również zadać za pośrednictwem zgłoszenia w swoim prywatnym profilu.

Przekazywanie informacji wielokanałowych

Poprzez swoje konto osobiste jest możliwość wysyłania z prędkością do 2000 wiadomości na sekundę do wielu kanałów.

Kreator wysyłania wiadomości umożliwia ustawienie kolejności kanałów i warunków ponownego wysyłania: jeśli wiadomość nie została dostarczona do pierwszego kanału, zostanie podjęta próba dostarczenia jej do drugiego kanału itd.

Czytaj więcej: Personalizacja wiadomości

multichannel_messaging

Personalizacja wiadomości

Do tworzenia spersonalizowanych wiadomości można wykorzystać ponad dziesięć zmiennych: ustaw zmienną zarówno w tekście, jak i w łączu wiadomości.

Zmienne umożliwiają zwracanie się do użytkownika po imieniu, oferowanie indywidualnych warunków promocji, określanie daty wygaśnięcia osobistej zniżki itp. Dane są wstawiane do zmiennych z grup kontaktowych podczas generowania newsletteru.

Czytaj więcej: Czaty i dwukierunkowa komunikacja z klientem

personalization

Czaty i dwukierunkowa komunikacja z klientem

Platforma zapewnia dwukierunkową komunikację między klientem a marką.

Proces obsługi połączeń przychodzących na czat firmowy jest zautomatyzowany: nie trzeba przełączać się między aplikacjami komunikatora.

Funkcje Messaggio Chats:

 • Przechowywanie komentarzy i statusów zgłoszeń
 • Przypisywanie czatów do pracowników
 • Konfigurowanie szybkich odpowiedzi: do 10 wyrażeń
 • Konfigurowanie automatycznych odpowiedzi na nowe czaty, a także odpowiedzi w przypadku zmiany operatora czatu

OCzytaj więcej: Testowanie dostarczania do komunikatorów

chats

Testowanie dostarczania do komunikatorów

Można połączyć dowolną liczbę numerów testowych, aby przetestować wyświetlanie komunikatu przed jego wysłaniem: np. numery współpracowników lub kierownictwa.

Każdy numer testowy może mieć parametry podobne do importowanych kontaktów. Dzięki temu można sprawdzić nie tylko odwzorowanie szablonu, ale także poprawność ustawionych zmiennych.

Czytaj więcej: Organizator i płynna wysyłka

testing

Organizator i płynna wysyłka

Możliwość określenia przedziału czasowego, w którym wiadomości będą wysyłane: natychmiast lub w ciągu kilku godzin.

Pozwala to kontrolować przepływ zgłoszeń i terminowo obsługiwać przychodzące zgłoszenia.

Czytaj więcej: Statystyka w czasie rzeczywistym
smooth_sending

Statystyki w czasie rzeczywistym

Platforma Messaggio śledzi w czasie rzeczywistym status doręczenia wiadomości z listy.

Do bazy danych automatycznie wprowadzane są szczegółowe statystyki wszystkich wysłanych, dostarczonych i wyświetlonych wiadomości. Oprócz raportów zbiorczych dostępne są szczegółowe raporty dla danego okresu według projektu, nadawcy lub listy.

Powrót do: Przekazywanie informacji wielokanałowych
statistic

Kontakty

Polska

info@messaggio.com

ZEA

uae.office@messaggio.com

Ukraina

ua.office@messaggio.com

Słowacja

sk.office@messaggio.com

Mi is képviseltetjük magunkat

Örményország, Azerbajdzsán, Kazahsztán, Fehéroroszország, Lettország, Moldova, Grúzia, Tádzsikisztán

  Wyrażam zgodę na przechowywanie przez Messaggio podanych przeze mnie informacji w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie.

  * These fields are required.